IBOCity Registration
 Język:   English   Español   Français   한국어   Русский   Lietuviškai   Polski   český   Slovenskí   Deutsche   Nederlands   Italiano   Україньска  

Witamy w Grupie Yagera!
Zarejestruj się w celu uzyskania dostępu do szkoleń Grupy YageraWszyscy Przedsiębiorcy Amway, którzy chcą przystąpić do szkolenia Grupy Yagera muszą wyrazić zgodę na warunki zawarte w tym procesie rejestracji. Przed rejestracją proszę przygotować następujące informacje:

 • Numer PA Amway do rejestracji członka
 • Data rejestracji członka Amway
 • Numer PA osoby rekomendującej
 • Ważną formę płatności (Visa lub MasterCard)
 • Informacje kontaktowe, łącznie z adresem e-mail

Rejestracja w Grupie Yagera
Mianowanie przez Grupę Yagera na Zatwierdzonego Dostawcę w ramach programu Amway Accreditation Plus Program A+, zapewnia każdemu członkowi Grupy Yagera uzyskanie  standardu w branży, w dziedzinie materiałów edukacyjnych i szkoleniowych.

Zyskasz dostęp do materiałów wsparcia biznesu (BSM), wydarzeń i usług oferowanych przez Grupę Yagera. Rejestracja Członka oraz materiały BSM są opcjonalne dla każdego PA.

Zgodnie z wytycznymi programu A+, tylko przedsiębiorcy zawierający umowę z Grupą Yagera uzyskają dostęp do materiałów wsparcia biznesu Grupy Yagera, Wydarzeń i Usług. 
Strona IBOCity.com Grupy Yagera to portal oferujący usługi szkoleniowe Grupy Yagera.

Ale IBOCity to nie tylko strona do rejestracji, ale oferuje również dostęp do wielu funkcji związanych z biznesem, między innymi:

 • Dla subskrybentów dysków CD i CED: Twoją internetową bibliotekę przesyłu strumieniowego nagrań audio programu w IBOCity  i pobieranie aplikacji Grupy Yagera na smartfony.
 • Twoje Centrum Informacyjne dotyczące spotkań,  materiałów wsparcia biznesu, dostęp do materiałów BSM, 
 • Telewizja Grupy Yagera, wiadomości eNews i wiele więcej.
 • To Twoja markowa strona wsparcia wysiłków w budowaniu biznesu, zawierająca video dotyczące prospektowania Quality Invite Video.
 • Strony informacyjne prezentujące Twoim gościom informacje na temat biznesu, ze spersonalizowanymi markami.
 • Strony dotyczące rozpoczynania biznesu, które służą pomocą nowym przedsiębiorcom w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.

Bez względu na to, czy jesteś osobą rekomendującą, która pomaga nowemu downline-owi w procesie rejestracji, czy też nowym przedsiębiorcą, poniższe strony przeprowadzą Cię przez proces rejestracji Członka na stronie IBOCity.

 
© 1999 - 2024  Wszelkie prawa zastrzeżone
 Język:   English   Español   Français   한국어   Русский   Lietuviškai   Polski   český   Slovenskí   Deutsche   Nederlands   Italiano   Україньска  

Powielanie materiałów i znaków towarowych właściciela praw autorskich, bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich i znaków towarowych
Uczestnictwo w Programie Ciągłej Edukacji Biznesowej Grupy Yager jest opcjonalne.

Język:  Polski