Language:   English   Español   Français   한국어   Русский   Lietuviškai   Polski   český   Slovenskí   Deutsche   Nederlands   Italiano  

border=0
Privatumo politika
 
1300 Altura Road
Fort Mill, SC 29708  
 
 

MES RŪPINAMĖS JŪSŲ PRIVATUMU. Pra&scaronome perskaityti ir susipažinti su mūsų Privatumo politika. &Scaroni Privatumo politika taikoma profesionalams (&ldquoJums&rdquo), turintiems IBOCity, jų dukterinių įmonių, partnerių ir jų rinkodaros sąjungininkų narystę, besinaudojantiems žemiau i&scaronvardintomis Svetainėmis. 


IBOCity įsipareigoja rūpintis jūsų privatumo saugumu ir nori suteikti jums geriausią įmanomą nar&scaronymo patirtį. Dėl &scaronios priežasties norime, kad suprastumėte, kokią informaciją apie jus mes renkame ir kaip &scaroni informacija naudojama bei saugoma, taip pat kaip jūs galite jos naudojimą kontroliuoti.

Kokią informaciją renkame:

Mūsų svetainės serveris automati&scaronkai atpažįsta kiekvieno mūsų svetainės lankytojo domeno vardą, bet ne elektroninio pa&scaronto adresą (kai tai įmanoma). Mes renkame tik domeno vardus, ir el. pa&scaronto adresus tų lankytojų, kurie su mumis bendrauja el. pa&scaronto pagalba, kaupiame informaciją apie tai, kuriuose puslapiuose vartotojas lankosi, specifinę vartotojų informaciją apie tai, kuriuose puslapiuose vartotojas lankosi ir savanori&scaronkai vartotojo pateiktą informaciją: apklausų atsakymus ir/ar informaciją pateiktą registracijos metu. Papildoma informacija renkama apie prenumeratorius (tuos kurie užsako mūsų paslaugas arba prekes). 

Jei nuspręsite įsigyti IBOCity paslaugų ar prekių, turėsime i&scaronsaugoti jūsų kreditinės kortelės numerį, jos galiojimo data, kortelės tipo (Visa, MasterCard, Discover ar American Express) informaciją, adresą sąskaitoms bei kortelės turėtojo vardą ir pavardę, kad galėtume nuskaityti lė&scaronas už pirkinius ar paslaugas nuo jūsų kortelės. Kitaip tariant, jūsų asmeninę informaciją, surinktą per mūsų svetainę mes naudosime siekdami:

Siekiant įvykdyti kreditinių kortelių transakcijas, pirkinių suma ir auk&scarončiau i&scaronvardinti kreditinių kortelių duomenys bus saugiai perduoti transakcijų paslaugų tiekėjams. &Scaroni informacija bus naudojama TIK kreditinių kortelių transakcijų apdorojimui ir niekada nebus atskleista trečiosioms &scaronalims.

Kam surinktą informaciją naudojame:

Surinkta informacija naudojama mūsų Svetainės turinio gerinimui, turiniui ir turinio i&scarondėstymui pritaikyti kiekvienam individualiam lankytojui, klientams perspėti apie mūsų Svetainės atnaujinimus. Kitoms organizacijoms komerciniais tikslais &scaroni informacija neteikiama.

Mes niekada neatskleisime jūsų asmeninių identifikavimo duomenų be jūsų sutikimo kitoms organizacijoms, i&scaronskyrus mūsų grupei priklausančias kompanijas ir partnerių svetaines, mūsų verslo pirkėjams ir, kiek būtina, kreditinių kortelių transakcijų paslaugų teikėjams (kaip nurodyta auk&scarončiau), arba susidūrus su galimais teisėtais įstatymuose numatytais valstybės reikalavimais (pvz., teismui pareikalavus atskleisti duomenis įtariant nusikalstamai naudojantis mūsų Svetaine, siekiant apginti vie&scaronuosius interesus.)

Kompanijoms, teikiančioms tam tikrą mūsų svetainės turinį gali būti suteikta ribota prieiga prie jūsų asmeninių ir mūsų sukauptų duomenų, jei nuspręsite naudotis jų teikiamomis paslaugomis, įsigyti jų teikiamas prekes arba jei suteiksite leidimą siųsti informaciją jums. IBOCity neatsako už partnerių svetainių Privatumo politikos nuostatas.

IBOCity nustatę piktnaudžiavimo ar neteisėto naudojimosi jūsų asmenine informacija atvejus nedelsiant imsis griežtų veiksmų.

Sausainukų (cookies) naudojimas:

Sausainukus naudojame tam, kad i&scaronsaugotume lankytojų pasirinkimus, įra&scaronytume sesijų informaciją (prekes, dedamas į pirkinių krep&scaronelį), kad galėtume registruoti vartotojui reikalingą informaciją apie jo aplankytus puslapius ir pritaikyti Svetainės puslapių turinį prie vartotojo nar&scaronyklės tipo, bei kito tipo informacijai, kurią vartotojas siunčia.

Adreso pa&scaronalinimas:

Jei nebenorite i&scaron mūsų daugiau gauti el. lai&scaronkų, prane&scaronkite apie tai atsiųsdami el. lai&scaronką auk&scarončiau nurodytu adresu arba paskambindami auk&scarončiau nurodytu telefonu, arba atsiųsdami popierinį lai&scaronką mūsų korespondencijos adresu.

Pa&scaronto siuntimas:

Jei pateiksite mums savo adresą korespondencijai, periodi&scaronkai galite sulaukti mūsų lai&scaronkų su informacija apie naujus produktus ir paslaugas ar artėjančius renginius. Jei nenorite gauti tokių lai&scaronkų, prane&scaronkite apie tai atsiųsdami el. lai&scaronką auk&scarončiau nurodytu adresu arba paskambindami auk&scarončiau nurodytu telefonu, arba atsiųsdami popierinį lai&scaronką mūsų korespondencijos adresu. PRA&ScaronOME NURODYTI SAVO TIKSLŲ VARDĄ IR ADRESĄ. Užtikriname, kad jūsų vardas bus pa&scaronalintas i&scaron siuntimo sąra&scarono.

Telefoniniai skambučiai:

Asmenys, pateikę savo telefono numerius mūsų svetainėje periodi&scaronkai gali sulaukti mūsų skambučio apie naujas paslaugas ir prekes ar artėjančius renginius. Jei nenorite, kad su jumis susisiektume telefonu, prane&scaronkite apie tai atsiųsdami el. lai&scaronką auk&scarončiau nurodytu adresu arba paskambindami auk&scarončiau nurodytu telefonu, arba atsiųsdami popierinį lai&scaronką mūsų korespondencijos adresu. 

Trečiųjų &scaronalių reklamos serveriai:

Mes nebendradarbiaujame ir neturime specialių sutarčių su jokiomis reklaminių serverių kompanijomis. 

Politikos pasikeitimas:

Kartais galime panaudoti klientų informaciją naujiems, Privatumo politikoje nenumatytiems tikslams. Jei kada nors ateityje mūsų informacijos valdymo nuostatos pasikeistų, apie tai prane&scaronime savo Privatumo politikos skiltyje ir prane&scaronime apie tai, kad reikalui esant galėtumėte atsisakyti naudotis Svetaine. Jei rūpinatės tuo, kaip naudojama jūsų informacija, periodi&scaronkai turėtumėte pasitikrinti mūsų svetainėje skelbiamas taisykles. Klientai turi teisę uždrausti naudoti jų informaciją kitais tikslais, nei ji i&scaron pradžių buvo pateikta. Apie tai prane&scaronti galite siųsdami el. lai&scaronką auk&scarončiau nurodytu adresu arba paskambindami auk&scarončiau nurodytu telefonu, arba atsiųsdami popierinį lai&scaronką mūsų korespondencijos adresu. 

Prieiga prie asmeninės informacijos:

Pareikalavus lankytojams suteikiame prieigą prie visos informacijos (įskaitant ir asmeninę informaciją), kurią turime apie juos surinkę. &Scaronią informaciją saugome ir atidžiai patikriname pra&scaronančiojo identitetą. Vartotojai gali pasiekti &scaronią informaciją siųsdami el. lai&scaronką auk&scarončiau nurodytu adresu arba paskambindami auk&scarončiau nurodytu telefonu, arba atsiųsdami popierinį lai&scaronką mūsų korespondencijos adresu. 

Asmeninės informacijos keitimas:

Vartotojui pareikalavus suteikiame galimybę pataisyti netikslumus atsiradusius kontaktiniuose, finansiniuose ir identifikavimo duomenyse. Vartotojai gali pakeisti &scaronią informaciją siųsdami el. lai&scaronką auk&scarončiau nurodytu adresu arba paskambindami auk&scarončiau nurodytu telefonu, arba atsiųsdami popierinį lai&scaronką mūsų korespondencijos adresu.

Svetainės apsauga:

Savo Svetainėje visada naudojame pramonės standartus atitinkančias kodavimo technologijas perduodami ir gaudami vartotojų duomenis. Imamės tinkamų saugumo priemonių savo patalpose, siekdami užtikrinti, kad informacija, kurią surenkame i&scaron jūsų savo Svetainėje, nebūtų prarasta, pakeista ir kad ja nebūtų piktnaudžiaujama. Jei įtariate, kad &scaroni svetainė neatitinka Privatumo politikoje skelbiamų nuostatų, galite susisiekti su mumis auk&scarončiau skelbiamais adresais, telefono numeriais ir kreipdamiesi į vietinį Geresnio verslo biurą ar į Valstybinę prekybos komisiją telefonu 202.FTC-HELP (202.382.4357) arba elektroniniu būdu per http://www.ftc.gov/ftc/complaint.htm.